اطلاعات درج شدن کاربران تنها در جهت ارائه خدمات کامل و مطمئن استفاده شده و برای هیچگونه اهداف تبلیغاتی یا بازاریابی و غیره بهره گرفته نخواهد شد. همچنین از ارسال تبلیغات و ایمیل های مزاحم از طرف شرکت اجتناب خواهد شد.

انرژی نتورک با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های انرژی نتورک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، انرژی نتورک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و انرژی نتورک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

در نظر داشته باشد کلیه حقوق و مسئولیت این وب سایت متعلق به شرکت کنترل انرژی پاسارگاد به شماره ثبت 289306 و شناسه ملی 1013267070 و وب سایت رسمی www.cep24.ir می باشد و مشترین برای هرگونه پرسش یا ابهامی میتواند به صورت اضطراری با شماره 09197495086 تماس بگیرند.